Access Bars Kezelés

zhivar.org

Vizilabda Ob 1

Ötméteresekkel után az UVSE kezdte győzelemmel a női vízilabda OB I döntőjét A címvédő UVSE elképesztő izgalmak után, ötméteresekkel győzte le a vendég Dunaújvárost a női vízilabda ob I fináléjának pénteki első felvonásán. Az egyik fél második sikeréig tartó párharc második mérkőzését jövő csütörtökön rendezik a Tüskecsarnok uszodában. A Komjádi Uszodában rendezett összecsapás sporttörténelmi volt abból a szempontból, hogy két hölgy, két nemzetközi játékvezető, Várkonyi Gabriella és Debreceni Nóra fújta a sípot. A Dunaújváros az ötgólos Gurisatti Gréta vezetésével egészen a negyedik negyedig magabiztosan vezetett, de a sorozatban hatodik bajnoki elsőségére hajtó UVSE a vendégek olimpiai bronzérmeséhez hasonlóan öt találatot szerző Faragó Kamillának (is) köszönhetően visszajöttek a meccsbe. A Dunaújvárosnak még így is a kezében volt a győzelem, az UVSE utolsó támadását a kapus, a 2021 legjobb női játékosának választott Magyari Alda indította el felúszásával, ezáltal emberelőnybe hozva csapatát, ezt pedig a betegséggel küzdő Keszthelyi-Nagy Rita kihasználva egalizált.

Tabella

A címvédő UVSE elképesztő izgalmak után, ötméteresekkel győzte le a vendég Dunaújvárost a női vízilabda ob I fináléjának pénteki első felvonásán. Az egyik fél második sikeréig tartó párharc második mérkőzését jövő csütörtökön rendezik a Tüskecsarnok uszodában. Nagyon izgalmas csatát nyert meg az UVSE (Fotó: Török Attila) A Hajós uszodában rendezett összecsapás sporttörténelmi volt abból a szempontból, hogy két hölgy, két nemzetközi játékvezető, Várkonyi Gabriella és Debreceni Nóra fújta a sípot. A Dunaújváros az ötgólos Gurisatti Gréta vezetésével egészen a negyedik negyedig magabiztosan vezetett, de a sorozatban hatodik bajnoki elsőségére hajtó UVSE a vendégek olimpiai bronzérmeséhez hasonlóan öt találatot szerző Faragó Kamillának (is) köszönhetően visszajött a meccsbe. A Dunaújvárosnak még így is a kezében volt a győzelem, az UVSE utolsó támadását a kapus, a 2021 legjobb női játékosának választott Magyari Alda indította el felúszásával, ezáltal emberelőnybe hozva csapatát, ezt kihasználva pedig a betegséggel küzdő Keszthelyi-Nagy Rita egalizált.

Csapatsportok Vízilabda: legyőzte Hollandiát a női válogatott 2022. 02. 22. 20:20 A magyar női vízilabda-válogatott 11-9-re legyőzte Hollandiát a világliga mai mérkőzésén Budapesten. Magyar foci Labdarúgás: elhunyt Fenyvesi Máté a Ferencváros legendája 2022. 17. 18:20 88 éves korában meghalt dr. Fenyvesi Máté a Ferencváros legendás játékosa, hetvenhatszoros válogatott labdarúgó. Magyar foci NB I: ferencvárosi győzelemmel zárult a derbi 2022. 01. 30. 22:00 A Ferencváros 1-0-ra győzött Újpesten a magyar élvonal 18. fordulójának derbijén és így továbbra is a tabella élén áll. Magyar foci NB I: a Puskás Akadémia elrontotta Csercseszov élvonalbeli debütálását 2022. 27. 20:40 A Puskás Akadémia nyerte a magyar bajnokság negyedik fordulóból elhalasztott rangadóját, miután 1-0-ra legyőzte a Ferencvárost. Csapatsportok Vízilabda BL: magabiztosan verte az FTC a grúz bajnokot 2022. 26. 20:30 A legutóbbi szezonban döntőt játszó FTC-Telekom 16-10-re verte a Dinamo Tbiliszit a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének nyolcadik fordulójában.